mobil-telefon mobil-whatsapp
Anne Çocuk Oyun Atölyesi

Anne Çocuk Oyun Atölyesi

Oyun grupları çocukların psikososyal ve duygusal gelişimlerinin güçlenmesine destek olan sosyal bir yapıdır. Anne çocuk oyun atölyemiz ile biz, çocukların hem anneleri ile hem de grup içerisindeki akranları ile sosyal ilişki geliştirmelerini, eğlenerek büyümeyi ve anne çocuk arasındaki bağın güçlenmesini amaçlıyor ve sağlıyoruz. Anne çocuk oyun grupları sayesinde anneler, çocuklarının bulunduğu gelişim dönemine uygun şekilde büyüdüğüne şahit olmaktadırlar.

Anne çocuk oyun gruplarındaki hedeflerimizden bir diğeri ise; anne ve çocuklara kaliteli zaman geçirme fırsatı sunmak. Birden fazla çocuğa sahip anneler ve çalışan anneler genellikle ‘Ben çocuğumla oynayamıyorum, ne yapmalıyım?’ gibi düşünce ve sorularınıza anne çocuk oyun grupları çok iyi bir alternatif sunuyor. Her hafta çocuklarınıza ayıracağınız kaliteli ve sağlıklı oyun oynama fırsatı sunuyor.

Psikolog eşliğinde ve yönetimindeki anne çocuk oyun gruplarında, 4 psikomotor gelişim alanının (dil-bilişsel, ince motor, kaba motor, sosyal beceri-özbakım) haftalık oyun saatlerinde giderek beslendiğini, uyarıldığını ve geliştiğini anneler ve çocukları ile deneyimliyoruz. Bağlanma sorunlarının onarımına destek oluyoruz.

" Tüm anne ve çocuklarımız davetlidir "