mobil-telefon mobil-whatsapp

Elit Psikolojik Danışmanlık Merkezi olarak, 2015 yılından bu yana hizmet vermekteyiz. Yıllar içinde dokunduğumuz yaşamların memnuniyetiyle büyüdük ve İzmir’de profesyonel bir kadroyla hizmetinizdeyiz.

Profesyonel Hizmet

İzmir Psikoloji ve Pedagoji alanında alan mezunu, alanında uzman, Klinik Psikoloji yüksek lisans eğitimini tamamlamış uzmanlarımızla hizmet veriyoruz.

Uyguladığımız terapi yöntemleri ile ilgili dünyanın önde gelen eğitimcilerinden ve kuruluşlarından eğitim ve süpervizyon almaya devam ediyoruz. Kişisel gelişimimizi önemsiyoruz.

Ulusal ve Uluslar arası Kongre ve Çalıştaylara katılarak kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Bunun da, danışanlarımızın yaşamına dokunacağını biliyoruz.

İlk kurulduğu günden itibaren İzmirde en iyi psikologlar olarak, Elit Psikolojik ve Pedagojik Danışmanlık Merkezi olarak danışanlarımızın sorunlarının azalmasını, doyumlu ve anlamlı bir yaşam sürdürmelerini öncelikli hedefimiz olarak görüyoruz.

İlkelerimiz doğrultusunda çalışarak, danışanlarımızın mahremiyetini, yasal haklarını gözeterek hizmet veriyoruz.

İlkelerimiz

Gizlilik-Mahremiyet: Danışanlarımızla gerçekleştirdiğimiz seanslarda konuşulan her şey; yazılı veya sözlü olarak verilen her türlü kişisel bilgi, seans notları ve raporlar gizli tutulur, kimseyle paylaşılmaz.

Dürüstlük-Karşılıklı Güven: Dürüstçe yaklaşım ve karşılıklı güven, danışma sürecimizin daha sağlıklı işlemesi için olmazsa olmaz bir ilkemizdir.

Kişilik Haklarına Saygı: Uzmanlığımız öncelikle insana insan olduğu için saygı duymayı gerektirmektedir. Kurumumuzda karşılıklı hak ve değerlere saygı esastır.

Yargılamadan Koşulsuz Kabul: Danışanlarımıza din, dil, ırk, cinsiyet veya cinsel tercih farkı gözetilmeksizin olduğu gibi kabul edilerek eşit davranırız.

Gönüllülük: Danışanlarımızın görüşme, değişim ve gelişme için istekli ve gönüllü olmaları esastır.

Çalışma Saatlerine Bağlılık: Randevu saatlerine sadık kalır, kendimizle ilgili yaşanabilecek gecikmelerin mutlaka telafisini yaparız. Evlilik ve çift terapisi seansları 1,5 saat, cinsel terapi 1 saat, ebeveyn danışmanlığı 1 saat, çocukla oyun ve yetişkinle bireysel görüşmeler 45 dakika sürer.

Alanda Yeterlilik-Yetkinlik: Sadece alanımızla ilgili konularda, uzmanı olduğumuz yöntemler ve yetkin olduğumuz alanlarda çalışırız.

Konsültasyon: Danışanımız, gerekli bulunan durumlarda ilgili uzmana (psikiyatriste ve/ya nörologa) yönlendirilir ve sürece, bu ilgili uzmanla iletişim ve paylaşım içerisinde devam edilir.